Vitajte na ceste k zdravému životnému štýlu, na ceste vašej transformácie

S mojim unikátnym online programom Body & Mind Balance môžete aj vy objaviť svoj potenciál.

už od 30€ mesačne

Body & Mind Balance je viac ako len tréningový program

Je unikátny online program urceny na rozvoj fyzického a dusevného zdravia. Ponúka osvedcené, jednoduché a efektivne navody na to, ako trénovat’ telo, mysel a zlepsit’ kazdodenné návyky. Zameriava sa na všetky najdôlezitejsie aspekty, potrebné pre dosiahnutie pozitivnej zmeny.

Fyzické tréningy

Zdravé návyky

Tréningy mysle

Investujte do seba a svojho zdravia s programom Body Mind Balance. Ponúkame rôzne možnosti zapojenia sa do programu, aby sme vyhoveli vašim potrebám a cieľom.

Filipa ako trénera som si vybrala po dlhom prieskume trénerov v mojej lokalite. Oslovilo ma najmä to, že nie je “klasický” tréner, ktorý si odpracuje hodinu tréningu ale pristupuje ku klientovi holisticky, neustále posúva vaše hranice, stará sa o vás, motivuje a v neposlednom rade sa zaujíma o vás ako človeka aj mimo priestorov fitka. 

Petra B.

Lepšieho trénera s väčším talentom na kľudné a trpezlivé vysvetlenie široko-ďaleko nenájdeš! Má veľký talent tak neváhaj a začni hneď!

Lukáš K.

O mne

Ako Men’s Physique World Champion a certifikovaný tréner, som pripravený s vami zdieľať moje poznatky a skúsenosti. Program Body Mind Balance (BMB) som vytvoril s jasným cieľom: poskytnúť vám komplexný prístup k zdraviu a pomôcť vám nájsť rovnováhu medzi telom a mysľou. Tento program je vašou šancou na úplnú transformáciu životného štýlu a dosiahnutie zdravotných a fitnes cieľov.

Referencie

Zoznámte sa s príbehmi mojich klientov, ktorí už prešli cestou s programom BMB a dosiahli úžasné výsledky. Ich skúsenosti a úspechy sú pre mňa tou najväčšou odmenou a zároveň dôkazom, že ste na správnom mieste. S BMB môžete dosiahnuť svoje ciele. Teším sa na našu spoločnú cestu. Príbehy, ktoré inšpirujú aj vás…

Ako sa zapojiť?

Začnite svoju transformáciu ešte dnes. Prihlásiť sa do programu BMB je jednoduché. Stačí kliknúť na odkaz a budete presmerovaní priamo na našu platformu, kde si môžete zakúpiť program a okamžite získať prístup k všetkým materiálom a tréningom.